We Wtorek 27 Kwietnia drużyna Juniorów Młodszych (B2) zagrała w ramach rozgrywek ligowych z Dwunastką Włocławek. Nasz zespół pokonał włocławian 3-1 i z kompletem punktów prowadzi w ligowej tabeli.

 

Dzień później we Włocławku zespół Juniorów Starszych (A1) pokonał Włocłavię 5-2 i zajmuje po dwóch kolejkach piąta lokatę.

 

Kolejny dzień to zmagania Młodzików z Łokietkiem Brześć Kujawski. Po ciekawym meczu ulegliśmy rywalom 0-1. Nasz zespół zrehabilitował się 1 Maja, pokonując na wyjeździe Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1. Młodzicy obecnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli.

 

Zespół Orlików, których rozgrywki rozpoczynają się 9 Maja, zagrał towarzysko w trójmeczu, którego gospodarzem był toruński Włókniarz. Nasz zespół w rywalizacji z Włókniarzem i Mustangiem Ostaszewo pokazał się z bardzo korzystnej strony

 

1 Maja zagrała również drużyna Seniorów, podopieczni Łukasza Rataja zremisowali na wyjeździe z Unią Choceń 2-2. Bramki dla Orła strzelili Mikołaj Zielonka oraz Michał Piotrowski. Nasi młodzi zawodnicy dzielnie walczyli w Choceniu o komplet punktów, ale rywale również mieli takie same plany i mecz zakończył się remisem. Kolejnym rywalem naszej młodzieży będzie jeden z głównych kandydatów do awansu - Piast Bądkowo.

 

Zespół Trampkarzy w weekend majowy nie grał.

 

02 maja 2021

Ostatnie zmagania służewskich zespołów.

GMLKS Orzeł Służewo
ul. 1000 lecia 1
87-710 Służewo