ORZEŁ BIZNESU!


Szanowni Państwo,

 

GMLKS „Orzeł” Służewo to klub z dużymi tradycjami, sięgającymi 1958 roku.

Obecnie w klubie szkoli się ponad 100 zawodników pochodzących Powiatu Aleksandrowskiego. Głównym celem naszego klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży, zachowując przy tym najwyższe standardy. Nasz klub to 6 grup wiekowych, wszystkie drużyny mające swe ligi, są do nich zgłoszone, biorą czynny udział w rozgrywkach. Poprzez treningi propagujemy zdrowy i aktywny tryb życia a współzawodnictwo ligowe zaszczepia ducha walki sportowej, uczy szacunku do przeciwnika, dzieci i młodzież mają możliwość poczuć smak zwycięstwa i gorycz porażki.
Nadrzędnym celem Klubu jest jednak, oprócz czynnego udziału w rozgrywkach ligowych, rozwój sportowych pasji u najmłodszych oraz wychowywania dzieci i młodzieży w duchu sportowej rywalizacji. Jak Państwo wiecie, każda działalność wiąże się jednak z ogromnymi potrzebami finansowymi. Jesteśmy świadomi, że bez pomocy ludzi dobrej woli, wszelkie zakładane cele są trudne do zrealizowania. Dodatkowo, nasze aspiracje do ciągłego rozwoju zmuszają nas do pozyskiwania nowych źródeł finansowania.
Żywimy głęboką nadzieję, wsparcie naszego klubu znajdzie miejsce wśród celów marketingowo - reklamowych Państwa firmy, a ewentualna współpraca, na którą to bardzo liczymy przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i naszemu klubowi.

 

Z poważaniem


Zarząd GMLKS „Orzeł” Służewo

 

Zapraszamy do kontaktu: 697 992 010

GMLKS Orzeł Służewo

ul. 1000 lecia 1

87-710 Służewo